До уваги підприємств, установ, організацій, які знаходяться на території Вигодянської громади та жителів ОТГ!

Дата: 06.10.2021 12:58

Відповідно до Закону України від 15.07.2021 №1684-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського Союзу у сферу охорони тваринного та рослинного світу" (ведення в дію відбудеться 08.11.2021 р.) внесено зміни до низки законодавчих актів України, зокрема Кодексу України про адміністративні правопорушення, Лісового кодексу України, законів України: "Про природно-заповідний фонд України", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про тваринний світ", "Про Червону книгу України", "Про захист тварин від жорстокого поводження" тощо.