Дата: 13.12.2021 17:18

Відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на веб-сайті  Вигодянської сільської ради у розділі «Регуляторна політика» підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу»  опубліковано проект регуляторного акту  « Про оприлюднення та обговорення проекту рішення Вигодянської сільської ради  «Про затвердження ставок орендної плати за  землі комунальної власності на території  Вигодянської сільської  ради на 2022 рік»

Зауваження та пропозиції щодо внесення змін та доповнень до проекту приймаються протягом одного місяця з дня публікації проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу шляхом надання їх у письмовому вигляді до сільської ради за адресою: с. Вигода. вул.Нова,33-а або електронну адресу selovugoda@ukr.net

Довідки за телефонами: 0487531002, 0487531003