Дата: 13.10.2021 10:36

Не дивлячись на карантин та посилення карантинних мір у Вигодянській громаді станом на 13 жовтня 2021 року працюють всі школи та дитячі садочки. Це стало можливим завдяки усвідомленню дирекціями закладів, а також самими педагогами та вихователями, важливості вакцинації на даний момент. Вакцинувалися педагоги не лише задля здоров’я, а й для покращання навчання. Адже рік освіти онлайн значно знизив успішність школярів.

Також з цього тижня у закладах загальної середньої освіти нашої громади запрацювали їдальні за новою реформою системи шкільного харчування дітей. Саме тому учні 1-4 класів та діти-пільговики мають змогу добре та корисно пообідати на перервах між уроками.