Дата: 29.10.2021 15:10

28 жовтня року під головуванням сільського голови Алли Рибачок було проведено засідання виконавчого комітету Вигодянської сільської ради. На засіданні були присутні: секретар сільської ради, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, начальники управлінь, відділів та члени виконавчого комітету.

На засіданні було заслухано та обговорено ряд важливих питань порядку денного по кожному з яких були прийняті відповідні рішення.

Після оголошення порядку денного, члени виконавчого комітету перейшли безпосередньо до розгляду питань.

Були заслухані звіти про хід виконання бюджету сільської ради за 9 місяців поточного року (інформація начальника фінансового управління – Ольги Лаптєвої), про стан роботи із зверненням громадян за підсумками III кварталу 2021 року (інформація керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету – Катерини Гюльахмедової), про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу на території сільської ради (інформація начальника ВОБ – Галини Марців), про надання соціальних послуг відділом надання соціальних послуг (інформація начальника відділу надання соціальних послуг – Лариси Шушман).

Заслухавши інформацію начальника Управління ОКМС Валентини Грабовської члени виконавчого комітету затвердили проєкт рішення про відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Привітання працівників культури пройде з урахуванням усіх вимог щодо недопущення розповсюдження COVID-19.

Члени виконкому розглянули також низку питань, що стосуються вирішення житлово-комунальних проблем, соціальної сфери, прийняли відповідні рішення згідно поданих до виконавчого комітету заяв фізичних та юридичних осіб та рішення, які стосувалися захисту прав дітей.