До уваги підприємств, установ, організацій та жителів Вигодянської громади!

Дата: 11.01.2022 12:22

До уваги підприємств, установ, організацій та жителів Вигодянської громади!

Повідомляємо про необхідність повідомлення на гарячу лінію Управління Служби безпеки України в Одеській області (тел. 048-725-33-32), Головного управління Національної поліції в Одеській області (тел. 102; 779-40-61), відповідальних чергових обласної державної адміністрації (тел. 722-09-85; 722-67-35; 71-89-582), відділу з питань цивільного захисту населення, оборонної роботи та взаємодії з правоохороними органами Одеської районної державної адміністрації в Одеській області (тел. 705-41-85) даних про переміщення "підозрілих" осіб та окремих груп, у тому числі поряд з об'єтами можливих терористичних посяганнь та потенційно небезпечними об'єктами Збройних Сил України.