БУЛО/СТАЛО: В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДНОВИЛИ 112 КМ ТРАСИ Р-33

Дата: 19.01.2022 12:25

У Роздільнянському районі на Одещині завершили ремонт 11-кілометрової ділянки траси Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка /М-16/. Відрізок, що з’єднує смт Захарівка з селами Глибокий Яр та Майорське, відновили в рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Про це повідомляє Укравтодор.

Під час ремонту укріпили основу дороги та узбіччя, замінили старе зношене покриття на два шари асфальтобетону, нанесли нову розмітку та встановили дорожні знаки.

Упродовж 2020-2021 років за президентською програмою “Велике будівництво” вже відновили 10 ділянок дороги Р-33 загальною протяжністю 112 км.

Ремонт ще двох відрізків - від міста Балта до межі з Вінницькою областю та від міста Велика Михайлівка до села Новоконстянтинівка планують провести 2022 року.

Цього року у межах Одеської області ремонт автомобільної дороги Р-33 буде завершено по всій протяжності.