Керівникам сільськогосподарських підприємств, ФОП що використовують земельні ділянки на території Вигодянської сільської ради!!!

Дата: 21.01.2022 10:29

При подані звіту про зміни які сталися у складі земель що знаходяться у користуванні сільськогосподарських підприємств, в переліку укладених договорів повинні міститися такі дані земельної ділянки.

- прізвище, ім’я по батькові власника земельної ділянки;

- ідентифікаційний номер;

- площа;

- кількість паїв;

- кадастровий номер (в разі відсутності серія та номер державного акту старого зразка);

- дата та номер реєстрації ( в разі відсутності причина не реєстрації (на реєстрації, переоформлення чи інше));

- строк дії договору;

- нормативна грошова оцінка земельної ділянки;

- орендна плата в відсотках;

- цільове призначення (ведення товарного с/г виробництва, ОСГ, ФГ чи інше); - угіддя (рілля, пасовище, забудовані чи інше);

- старостинський округ (Василівський, Березанський чи інший)

На вимогу Державної податкової служби, та розвитку цифрової інформації в Україні зазначений звіт надавати в паперовому та електронному вигляді (форма Excel або Word (на електронну адресу selovugoda@ukr.net чи на інших носіях).

А також на вимогу Одеської державної адміністрації окремо надати структуру посівів озимих культур (площі та стан посівів добрий, задовільний, слабкі та зріджені сходи, загинули)

- електронну адресу підприємства;

- телефон керівника;

- ПІБ агронома (при наявності) телефон;

- ПІБ бухгалтера, телефон.

Додаток 1 - перелік укладених договорів оренди по Вигодянській сільські раді.

Додаток 2 – структура посівів озимих культур, та стан їх перезимівлі.