Оновлення в застосунку Дія

Дата: 10.11.2021 10:22

З метою якісної та своєчасної реалізації державної політики у сфері цифровізації, цифрової економіки, розвитку національних електронних інформаційних ресурсів, інтероперабельності та цифрової трансформації суспільства Вигодянська сільська рада інформує.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 року №278 «Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон» в застосунку «Дія» можна використовувати такі документи: ID-картка (паспорт громадянина України), закордонний паспорт, РНОКПП (реєстраційний номер облікової картки платника податків), свідоцтво про народження, довідка ВПО (внутрішньо переміщені особи), студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу.