Облаштування освітлення по вулиці Садовій у селі Паліївка

Дата: 14.12.2021 12:33

У Вигодянській громаді продовжуються заходи з благоустрою.

На виконання соціально-економічного плану Вигодянської сільської ради на 2021 рік вуличне освітлення було облаштоване по вулиці Садовій у селі Паліївка – встановлено 9 ліхтарів.

Вуличне освітлення є одним з основних елементів благоустрою будь-якого населеного пункту, оскільки воно виконує безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним, а правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій. Все вище зазначене спонукає місцеву владу до активних дій у цьому напрямі.

Нагадаємо, що облаштування системи вуличного освітлення поступово проводиться у всіх населених пунктах нашої громади. Зокрема, впродовж літа роботи проводилися у Зоряному та у Паліївці по вулиці Центральній.