Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету сільської ради 27 січня 2022 року о 14.00 годині

Дата: 24.01.2022 14:12

Відповідно до розпорядження  сільського голови  від 24 січня  2022 року № 8-СР  «Про проведення чергового засідання виконавчого комітету сільської ради», 27 січня 2022 року о 14.00  в приміщенні Вигодянського сільського Будинку культури  відбудеться засідання виконавчого комітету . На порядок денний виноситься такі питання:

1. Про виконання місцевого бюджету за 2021 рік;
  2. Про  відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
  3. Про затвердження переліку заходів у сфері культури в Вигодянській територіальній громаді на 2022 рік
  4. Про призначення директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».
  5. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Вигодянської сільської ради.
  6. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр культури та дозвілля» Вигодянської сільської ради.
  7. Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних послуг комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Вигодянської сільської ради».
  8. Про затвердження штатних розписів комунальних підприємств.
  9. Про затвердження штатних розписів закладів дошкільної освіти Вигодянської сільської ради.
  10. Про затвердження  особистого прийому по сільській раді на 2022 рік;
  11. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  12. Про визначення видів оплачуваних суспільно корисних робіт та  переліку  об'єктів, на яких порушники виконуватимуть адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на 2022 р.
  13. Про визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт та  переліку  об'єктів, на яких  виконуватимуть  роботи   адмінпорушники,  на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, та осіб засуджених до покарання у виді громадських робіт на 2022 р.
  14. Про затвердження посадових інструкцій працівників  сільської ради.
  15. Про призначення Обязанської Людмили Пилипівни опікуном малолітньої Коваленко Владислави Рустамівни 16 травня 2013 р.н.
  16. Про надання Мазуренко Інні Олексіївні 06.04.2008 р.н. статусу дитини-сироти.
  17. Про надання Мазуренко Олександру Олександровичу 08.09.2014 р.н. статусу дитини-сироти.
  18. Про надання Різовій Катерині Анатоліївні 28.06.2004 р.н. статусу дитини позбавленої батьківського піклування.
  19. Про надання Різовій Ользі Анатоліївні 28.06.2004 р.н. статусу дитини позбавленої батьківського піклування.
  20. Про надання Богатиренко Анастасії Миколаївні 17.12.2004 р.н. статусу дитини позбавленої батьківського піклування.
  21. Про надання Солованюк Олені Михайлівні 29.04.2004 р.н., дитині позбавленої батьківського піклування, статусу дитини-сироти.
  22. Про надання Федорук Дарині Андріївні 17.10.2005 р.н. статусу дитини позбавленої батьківського піклування.
  23. Про надання Говдяк Христині Олександрівни 16.05.2004 р.н. статусу дитини-сироти.
  24.   Про  затвердження протоколу №1 від 20.01.2022 року засідання місцевої комісії з формування  пропозицій щодо потреби у 2021 році в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на придбання житла для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на території Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області
  25. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей- сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування на 2022 рік.
  26.  Про реєстрацію колективного договору між адміністрацію та трудовим колективом Вигодянської сільської ради на 2022-2025 роки.
  27. Різне.