Розваги для дітей у новорічні свята

Дата: 10.01.2022 11:26

Служба у справах дітей Вигодянської сільської ради, батьки та опікуни дітей нашої громади, висловлюють щиру вдячність Одеська обласна державна адміністрація, Одеська районна державна адміністрація, голові Вигодянської сільської ради, усім, хто долучився до організації та проведення новорічних свят для наших дітей у цей казковий період.

Діти у продовж канікул відвідали вистави в Одеському оперному театрі та Одеському академічному музично-драматичному театрі імені В. Василька.

Для дітей була створена дружня і дійсно святкова атмосфера. Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі дружної команди свята вийшли яскравими, цікавими, веселими, незвичайними та незабутніми. Діти отримали приємні враження, позитивні емоції, гарний настрій й солодкі подарунки!!!