Дата: 21.01.2022 12:09

Сьогодні 90-річний ювілей відзначає житель села Секретарівка, Лисиця Борис Васильович.

90 років – дата, яка уособлює собою мудрість прожитих років, велетенський життєвий досвід, являється прикладом для наслідування. Привітати іменинника завітали староста Секретарівського старостинського округу Валентина Красовська, головний спеціаліст Відділу соціального захисту населення Світлана Снєсарь, депутати Мартинюк Ольга Іванівна, Тімкован Лариса Миколаївна та Туріца Тетяна Миколаївна.

Незважаючи на свій поважний вік, іменинник при добрій пам’яті, а тому під час зустрічі охоче ділився своїми спогадами нелегких життєвих сторінок, адже йому та рідним довелося пройти чимало випробувань та буремних подій, непростих і вирішальних моментів минулих років та сьогодення.

Гості побажали ювіляру міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості, добра, пошани від людей та уваги від близьких. Подякували за невтомну працю на благо майбутнього покоління та зичили відзначити у широкому колі рідних ще й своє 100- річчя.

Ми ще раз вітаємо з цим чудовим ювілеєм Бориса Васильовича! Бажаємо у свої 90 років бути оптимістом, не сумувати, намагатися не хворіти і не старіти, для молоді служити прикладом того, як можна дожити до такого поважного віку в доброму здоров’ї, глузді й пам’яті! З ювілеєм!