ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В ОДЕСІ ЗАМАЙОРІВ НАЙБІЛЬШИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Дата: 03.02.2022 10:40

У 2021 році, в Одесі на флагштоку висотою у 50 метрів, який збудовано, в рамках програми «Велике будівництво», замайорів найбільший прапор Одещини, розміром 6 на 8 метрів.

«Флагшток споруджений на символічному місці – на центральній площі аеропорту «Одеса», який є повітряними воротами не лише Одеської області, а й усього півдня країни. Державний Прапор України, який урочисто відкрито в День Державного Прапора, видно зі всіх під’їзних шляхів до аеропорту «Одеса» і удень, і вночі» – відзначає голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Інформацію взято з офіційного сайту Одеської обласної адміністрації