До уваги роботодавців громади!!!

Дата: 10.02.2022 14:14

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Не чекайте, коли до вас прийдуть інспектори праці для проведення інспекційних відвідувань, а вже сьогодні оформіть з працівниками трудові відносини належним чином. Так спокійніше і дешевше! Ваша діяльність є запорукою процвітання нашої територіальної громади. Вона дозволяє створювати додаткові робочі місця, наповнювати місцевий бюджет, задовольняти потреби населення. Ви самостійно приймаєте рішення і несете відповідальність за Ваших працівників. Тому закликаємо Вас легалізувати зайнятість населення, відмовитись від виплати зарплати «в конвертах» та укладати офіційні трудові угоди між сторонами. Виконання норм чинного законодавства у всьому світі є однією з головних ознак цивілізованого суспільства. Саме таке  суспільство намагаємось збудувати і ми.