Зміни у наданні одноразової матеріальної допомоги

Дата: 11.02.2022 09:59

Вигодянська сільська рада згідно з соціальною цільовою програмою «Милосердя в дії» 2021-2023 роки» та з метою посилення соціального захисту малозабезпечених верств населення, виплачує жителям громади матеріальну допомогу на різні цілі, зокрема на лікування, поховання родичів, до святкування пам’ятних дат та ін.

У звязку зі змінами у законодавчій базі на початку 2022 році отримання громадянами даної допомоги буде відбуватися виключно шляхом переказу коштів на розрахунковий рахунок заявника (картку будь-якого банку України). Отже, до переліку документів, які необхідно подавати для отримання такої допомоги, додали довідку за реквізитами, де вказується номер банківського рахунку.

Громадяни подають заяву про надання одноразової матеріальної допомоги до Вигодянської сільської ради особисто, поштою або через довірених осіб.

Для надання матеріальної допомоги на лікування мешканці подають такі документи:

4. копію ідентифікаційного коду;
  5. документ (посвідчення, довідка, витяг та ін.), що підтверджує певний соціальний статус заявника (у разі наявності);
  6. довідка від сімейного лікаря, виписка з районної або обласної лікарні;
  7. довідка за реквізитами (ОБОВЯЗКОВО).

Для надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій мешканці подають такі документи::

4. копію ідентифікаційного коду;
  6. інші документи (залежно від ситуації, що склалася):

-    на ліквідацію наслідків, заподіяних пожежею -  акт пожежної частини про пожежу, яка сталася;

- на ліквідацію наслідків, які заподіяні лихом - відповідний акт відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету сільської ради;

1. довідка за реквізитами (ОБОВЯЗКОВО).

Для надання матеріальної допомоги на поховання для категорії осіб, передбачених п.1 «Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі яка зобов’язалась поховати померлого», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів  України від 31.01.2007 року № 99 до виконавчого комітету надаються такі  документи:

1. заява від особи, яка зобов’язалась поховати померлого;
  3. копія паспорта особи, яка зобов’язалась поховати померлого;
  4. копія коду заявника;
  5. копія свідоцтва про смерть померлого;
  6. витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання (ОРИГІНАЛ);
  7. копія трудової книжки померлого;
  8. якщо трудова книжка відсутня:
  • довідка з Управління пенсійного фонду;
  • довідка з Центру зайнятості;
  1.  довідка за реквізитами (ОБОВЯЗКОВО).

Для надання допомоги ювілярам, яким виповнилося 100 років, подаються такі документи:

4. копію ідентифікаційного коду;
  5. копію документа (посвідчення, довідка, витяг та ін.), що підтверджує певний соціальний статус заявника (у разі наявності);
  6. довідка за реквізитами (ОБОВЯЗКОВО).

Шановні мешканці громади, наполегливо просимо вас подавати всі вище перелічені документи та копії документів. Відсутність одного із зазначених обєктів переліку є підставою для відмови вам у отриманні матеріальної допомоги.

З повагою виконком Вигодянської сільської ради