Звернення сільського голови Алли Рибачок з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2022 09:01

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

15 лютого – пам’ятний день для тих, кому Афган став не тільки полем битви, а й школою мужності, початком військового братства, хто чесно і мужньо виконував непросту інтернаціональну місію. Це також день пам’яті бойових побратимів, які не повернулися з бойових завдань.

Ви гідно виконували свій військовий обов’язок, пройшовши страшні випробування, заплативши за це своїм здоров’ям. Ви, як ніхто інший, знаєте справжню ціну війни і миру, як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку!

Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, довгих років життя, щастя і добра під чистим мирним небом України.

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК