Думки, погляди та ставлення украінців щодо безбар’єрності та інклюзії в суспільстві

Дата: 16.02.2022 12:37

Три чверті українців вважають актуальним вирішення питань безбар’єрності в Україні, а 56% – оцінюють рівень безбар’єрності в країні як низький або дуже низький. Це дані станом на кінець 2020 року, отримані у ході загальнонаціонального дослідження, яке ініціювала перша леді Олена Зеленська. Думки та погляди українців щодо безбар'єрності вивчали Київський міжнародний інститут соціології та Національний інститут стратегічних досліджень спільно з нашою громадською організацією. Опитування проводилося серед 1809 респондентів з усієї країни, крім тимчасово окупованих територій, методом інтерв’ю face-to-face. Отримані дані стали відправною точкою для майбутніх дій у напрямі безбар’єрності.

Детальніше за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1cEs2N4-2geyOZHDx6xoRqH1RayNSPxab/view?fbclid=IwAR2vRx0aoaD8afX1KWaBRvaxVqnM0RpL5e9iPbGcmFzaJv8X49itQNYNQRc