Звернення Вигодянського сільського голови з нагоди Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 10:08

Шановні жителі Вигодянської громади! У ці дні ми в скорботі схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, різного соціального статусу і навіть різної національності – Героями Небесної Сотні, які стали символом Революції Гідності в Україні.

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для майбутніх поколінь. Для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави. Від кожного з нас залежить, в якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Єднаймося, бо лише в єдності наша сила!

Схилімо у жалобі голови, запалімо свічку пам’яті та загадаймо Небесній Сотні небесної благодаті.

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК