Звернення Вигодянського сільського голови до жителів громади

Дата: 24.02.2022 08:54

Шановні мешканці Вигодянської громади!!!

Для нас на сьогодні головне – це зберігати спокій.

Використовуйте лише офіційні сайти, не поширюйте чутки та фейки. Не піддавайтеся на провокативну недостовірну інформацію.

У зв'язку з запровадженням воєнного стану в Україні просимо по можливості залишатися вдома, особливо у вечірні та нічні години. Не виїзжати за межі населених пунктів громади без нагальної необхідності.

Місцевий орган влади – Вигодянська сільська рада, та інші установи працюють у штатному режимі. Лише школи та садки переведені на дистанційне навчання.

Магазини та заправки на території громади працюють у звичайному режимі. На даний час харчів та палива вистачає.

Звертаємо до підприємців нашої громади не вдаватися до спекуляції.

Також, якщо хтось з мешканців помітить підозрілих осіб або підозрілі речі, будь ласка, одразу повідомляйте за телефоном: 067-480-06-21.

Всі хто бажає вступити до підрозділів Сил територіальної оборони можуть з'явитися до 2-го відділу Одеського РТЦК та СПП за адресою м. Білявка, вул. Костіна, 52.

Зберігайте спокій та заспокоюйте тих, хто піддається паніці.

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК та виконавчий комітет сільської ради