У воєнний час - Без бар'єрів

Дата: 21.04.2022 12:26

У мирний час – інструмент соціальних трансформацій. У воєнний – єдина платформа з відповідями на всі важливі «що», «як», «коли», «навіщо».

???? «Довідник безбар’єрності», реагуючи на реальності війни, отримав новий розділ. Він містить поради та інструкції, актуальні зараз для найуразливіших категорій населення – сімей з дітьми, людей старшого віку та їхніх близьких, людей з інвалідністю.

Довідник як живий організм розвивається відповідно до потреб часу, тому робота над розділом не завершується – він оновлюватиметься та удосконалюватиметься.

???? Зі зворотним зв’язком приходьте, будь ласка, на адресу ????service.bezbaryernist@gmail.com. Ми все читаємо, бачимо, врахуємо і доповнимо!

Новий розділ – тут ?? https://bf.in.ua/u-voiennyj-chas