Шановні жителі Вигодянської громади!!!

Дата: 20.07.2022 10:12

Шановні жителі Вигодянської громади!!!

Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги!

Сирена – це ваш друг, а не ворог. Попередження – це можливість бути готовим до небезпеки як фізично, так і морально.

Ми у жодному разі не маємо боятися, але водночас повинні бути обачними і обережними, коли є реальна загроза життю. Саме для цього працює система оповіщення, яку усі ми називаємо «Тривога». Дедалі більше людей сприймають її недостатньо відповідально, що становить неабияку загрозу. Але ворог вкотре нам нагадав про свою підступність. Його цілями стали дитячі садочки, житлові будинки, школи, лікарні

.

Ми вкотре закликаємо вас не ігнорувати сигнал «Повітряна тривога», спускатися у підвали чи укриття, відходити на безпечну відстань від будівель та об’єктів. В жодному випадку після сигналу не залишатися в приміщеннях.

З моменту подачі сигналу «Повітряна тривога» для вжиття заходів захисту є усього декілька хвилин! І їх треба використовувати з максимальною ефективністю!

Нагадуємо вам кілька пунктів, чому не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги:

- Пам’ятайте, що загроза повітряної атаки є кожну секунду, навіть якщо немає сирени.

- У багатьох виробляється хибне враження, що саме сюди не попаде. Даремно.

- Якщо вас кілька людей – підтримуйте одне одного під час тривоги, знаходьте аргументи, що тривога – це не жарт.

- Зазвичай літні люди відмовляються реагувати на тривогу. Поясніть їм, що вам дуже важливо, щоб вони були у безпеці.

- Для дітей краще заздалегідь підготувати у сховищі комфортні умови та розваги.

- Дотримуйтесь спокою та порядку.

Не давайте ворогу шансу збільшити кількість жертв цієї війни – дбайте про свою безпеку і наближайте нашу спільну Перемогу!