Малозабезпечені верстви населення отримали гуманітарну допомогу

Дата: 15.07.2022 15:08

В опорі російській агресії проти України активну участь беруть і невеликі сільські громади. Серед них - і Вигодянська, яка об’єднує 15 сіл Одеського району та налічує близько 14 тис. мешканців.

Зокрема, жителі громади дають прихисток вимушеним переселенцям, організували волонтерський штаб та надають допомогу Збройним Силам України і українцям, які постраждали від окупантів.

Поза увагою не залишаються й мешканці громади, які потребують захисту й особливого піклування, - малозабезпечені сім’ї, багатодітні, одинокі люди похилого віку та люди з інвалідністю, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На цьому тижні працівники відділу соціального захисту населення КЗ «Центр надання соціальних послуг» Вигодянської сільської ради та староста округу роздали 130 продуктових наборів гуманітарної допомоги у Березанському старостинському окрузі. Це цукор, олія, консерви, рис, крупа пшенична та мука.

Сільська рада й надалі буде надавати допомогу мешканцям нашої громади, які її потребують, й піклуватися про них.

Йдемо разом до перемоги!!!