Дата: 07.07.2022 15:14

Вчора, Вигодянська сільська рада, соціальні служби громади спільно з благодійним фондом та волонтерами міжнародної гуманітарної організації «World Center Kitchen» видавали гуманітарну допомогу родинам переселенців.

Внутрішньо переміщені особи Вигодянської громади отримали 70 продуктових наборів, до яких входили цукор, крупа, консерви, макаронні вироби, олія, фрукти, молоко, солодощі та сік.

Щиро дякуємо всім причетним за доброту, чуйність і милосердя до осіб з вразливої категорії населення. Лише щирість душі й благородство помислів можуть спонукати до прекрасної справи! В цей важкий час ми особливо цінуємо увагу, розуміння і небайдужість до людей!

Разом переможемо!