Відновлена робота державних реєстрів

Дата: 05.07.2022 10:39

Відновлена робота державних реєстрів.

??Але з деякими обмеженнями.

Прийом заяв від громадян з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень здійснюється державними реєстраторами Управління державної реєстрації Юридичного департаменту Одеської міської ради.

??ПОСЛУГИ:

??Державна реєстрація права власності (у тому числі довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язань) у строк 5 робочих днів.

??Державна реєстрація інших речових прав, похідних від права власності, у строк 5 робочих днів.

??Державна реєстрація обтяжень речових прав.

??Виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника.

??Отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

??Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця.

??Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу.

??Виправлення технічної помилки з вини заявника щодо фізичної особи.

??Надання копії документа з реєстраційної справи у паперовому вигляді.

??Отримання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація щодо юридичних осіб та нерухомого майна проводиться на підставі документів, поданих у паперовому вигляді, з урахуванням екстериторіальності в межах Одеської області та адміністративно-територіальних одиниць, у межах яких припиняється доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України.

За зверненнями фізичних осіб та юридичних осіб здійснюється надання відомостей з Єдиного державного реєстру у вигляді витягу щодо суб’єктів господарювання та надання інформаційної довідки з Державного реєстру прав за суб’єктом та об’єктом нерухомого майна.

??ОБМЕЖЕННЯ (https://omr.gov.ua/ua/news/228691/)

Прийом заяв на період дії воєнного часу:

з 09.00 до 18.00 з понеділка по четвер

та у п’ятницю з 09.00 до 16.45.

Документи подаються особисто заявником із встановленням особи заявника на підставі документа, що посвідчує особу.