До уваги жителів Василівського старостинського округу!!!
Дата: 04.07.2022 09:05
Кількість переглядів: 113
До уваги жителів Василівського старостинського округу!!!
Повідомляємо, що у с. Василівка 05 липня (вівторок) з 10.00 до 13.00 год. у приміщені колишньої сільської ради буде проводити прийом касир земельного відділу Вигодянського сільської ради.
Отже, у вас буде можливість сплатити земельний податок.
Звертаємося до вас з проханням вчасно оплачувати вище перераховані податок та послуги й не допускати накопичення заборгованості. Ваша добросовісність та відповідальність є запорукою життєдіяльності громади, адже, дані фінансові надходження є бюджетоутворюючими статтями й гарантом безперебійної роботи комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування.