До уваги жителів Вигодянської громади!!!

Дата: 27.07.2022 12:53

До уваги жителів Вигодянської громади!!!

На виконання розпорядження Одеської обласної військової адміністрації "Про деякі питання забезпечення порядку та безпеки громадян", відповідно до розпорядження Вигодянської сільської ради від 27 липня 2022 року за №135-СР, з матою забезпечення правопорядку на території громади ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ до скасування/припинення воєнного стану:

1. використання (запуск), продаж або відчудження в інший спосіб платно чи безоплатно піротехнічних засобів, в тому числі, феєрверків, салютів і петард, незалежно від класу.

2. Рух транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів без шумопоглинача або систему "прямотік", та/або конструктивні особливості системи випуску газів, які продукують надмірний (подібний до звуку випуску газів без шумопоглинача) рівень шуму.