Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє

Дата: 04.05.2022 13:41

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що на виконання доручення ДПС України фахівцями Головного управління ДПС в Одеській області проводяться обстеження торгівельних об’єктів та об’єктів послуг на території області з метою виявлення неправомірної відмови від проведення рахунків за товари, роботи чи послуги у безготівковій формі за допомогою банківських платіжних засобів, продажу алкогольних напоїв під час воєнного стану, порушень порядків проведення розрахунків тощо. Першочергова увага приділяється місцям реалізації товарів першої необхідності (продуктів харчування, засобів особистої гігієни, тютюнових виробів, пального тощо). Фахівцями управління проводиться відповідна роз’яснювальна робота стосовно дотримання суб’єктами господарювання вимог нормативно-правових актів, які регламентують порядок реалізації товарів, в першу чергу – щодо забезпечення здійснення безготівкових розрахунків.

Зазначаємо, що ДПС створено можливість інформування про виявлені значні порушення у сфері роздрібної торгівлі.

Так, зокрема, покупці мають можливість звернутися до ДПС у разі:

- відмови суб’єктами господарювання щодо можливості розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою;

- незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції;

Продаж алкогольних напоїв, у разі заборони такого продажу місцевою адміністрацією, під час дії воєнного стану тощо.

Номери телефонів, за якими можна повідомити про виявлені порушення:

0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

0678194160

0973257103

Повідомити про виявлення порушення можливо також через Telegram-bot @pos_terminal_bot або надіславши інформацію на електронну адресу odesarro344970@gmail.com/