ДО ВІДОМА ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ВІЙСЬКОВОМУ ОБЛІКУ У ВИГОДЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 04.05.2022 15:47

?УВАГА ? УВАГА ?

ДО ВІДОМА ?ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ?, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ВІЙСЬКОВОМУ ОБЛІКУ У ВИГОДЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ

На виконання Указу Президента України №69/2022 «Про загальну мобілізацію», Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно розпорядження від 04.05.2022 РОКУ за №45 2-го відділу Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ??ОФІЦЕРАМ ЗАПАСУ НАЛЕЖИТЬ ПРИБУТИ 9 ТРАВНЯ 2022 РОКУ ЗА АДРЕСОЮ: М.БІЛЯЇВКА, ВУЛ.КОСТІНА, 52.??

?При собі мати паспорт, довідку про реєстрацію місця проживання особи, ідентифікаційний код та військовий квиток.

?ПЕРЕД ПОЇЗДКОЮ ДО 2-ГО ВІДДІЛУ РТЦК ТА СП ПРИЙТИ ОСОБИСТО ДО ВИГОДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ АБО ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ ?048 753-10-01? ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СПИСКУ МОБІЛІЗОВАНИХ ПО ГРОМАДІ.

?При наявності броні з місця роботи військовозобов'язані повинні надати документи про бронювання до 2-го відділу РТЦК та СП для її актуалізації. Інакше ваше бронювання не буде дійсним!