КУ «Центр надання соціальних послуг» Вигодянської сільської ради продовжує формування продуктових наборів для соціально незахищених мешканців громади та їх роздачу.

Дата: 29.07.2022 11:04

На сьогоднішній день гуманітарна допомога у вигляді більш ніж 700 продуктових наборів надана внутрішньо переміщеним особам, інвалідам, багатодітним, особам, які потрапили у скрутні життєві обставини. Продуктові набори змогли отримати жителі сіл Василівка, Кам'янка, Секретарівка, Михайлівка та Червона Гірка.

Робота в цьому напрямку й надалі буде продовжуватись. Ніхто із жителів, які потребують нагальної допомоги, не буде обділений увагою.

Разом до перемоги!!!