КУ "ЦНСП" Вигодянської сільської ради продовжує забезпечення малозабезпечених верств населення продуктовими наборами.

Дата: 08.08.2022 13:14

В черговий раз отримали продуктові набори в кількості 70 штук, одинокі пенсіонери, особи з інвалідністю, сім'ї зі складними життєвими обставинами, багатодітні та малозабезпечені родини села Паліївка та Зоряне. Пакунки містять найнеобхідніші харчові продукти, зокрема крупи, м'ясні, рибні та овочеві консерви, борошно, цукор, олію, солодощі, фрукти тощо.

КУ "Центром надання соціальних послуг" Вигодянської сільської ради планується і надалі здійснювати такі виїзди по населеним пунктам громади.

Соціальна робота з незахищеними верствами населення громади є і буде одним із пріоритетних напрямків Вигодянської ОТГ, а співпраця з благодійними фондами сприятиме цьому.