До уваги жителів села Курган!!!

Дата: 10.08.2022 09:57

До уваги жителів села Курган!!!

Повідомляємо, що у с. Курган 11 серпня (четвер) з 09.00 до 12.00 год. у приміщені сільського клубу буде проводити прийом касир земельного відділу Вигодянського сільської ради.

Отже, у вас буде можливість сплатити земельний податок.

Звертаємося до вас з проханням вчасно оплачувати вище перераховані податок та послуги й не допускати накопичення заборгованості. Ваша добросовісність та відповідальність є запорукою життєдіяльності громади, адже, дані фінансові надходження є бюджетоутворюючими статтями й гарантом безперебійної роботи комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування.