Дата: 12.08.2022 09:41

Шановні мешканці Вигодянської громади!!!

Доводимо до вашого відома "РЕКОМЕНДАЦІЇ населенню щодо дій у зонах (територіях) Одеської області з підвищеною небезпекою під час воєнного стану та у разі бойових дій або терористичних атак окупантів" розроблених Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області - https://drive.google.com/.../1doFfhfqMPBL31hQyET8.../view...

У рекомендаціях використано матеріали ДСНС України, МВС України, Ради Національної безпеки та оборони України, Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я, Міністерства довкілля та природних ресурсів України, Держатомрегулювання, Planning Guidance for Response to a Nuclear Detonation.

Рекомендації містять низку порад населенню, щодо дій населення в можливих надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану, у разі бойових дій або терористичних атак окупантів.