У вівторок, 23 серпня, у Вигодянській громаді відбулися урочисті віча з нагоди Дня Державного Прапора України.

Дата: 23.08.2022 12:46

Наш прапор – це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу із ворогами. Це символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

Урочисте підняття Державного Прапора пройшло у селах Вигода, Березань, Петрове, Кам’янка, Василівка та Секретарівка. До церемонії вшанування найбільшої святині української державності - її Державного Прапора, долучилися сьогодні керівництво ОТГ, апарат сільської ради, працівники організацій, установ та закладів громади.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який наповнює серця гордістю за рідну країну.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.