Про відключення електроенергії у населених пунктах громади

Дата: 02.09.2022 09:04

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Вигодянської сільської територіальної громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт 05.09.2022 року з 8.00 до 19.00 буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

с.Березань, Важне ,Курган та селище Дослідне.

с.Вигода, вул. Агап'єва,Ак.Філатова, Б.Хмельницького, Безпалько, Будівельна, Бузкова, Весняна, Елеваторна, Енергетиків, Зелена, Київська, Космонавтів, Котляревського, Паркова, Перемоги, Піонерська, Пушкінська, Радісна, Сонячна, Степова, Утьосова, Хлібодарська Я. Мудрого, Ягідна