В липні 2022 року надання громадянам послуг із реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в нашій громаді відновилося.

Дата: 06.09.2022 15:50

В умовах військового стану доступ до окремих державних реєстрів та адміністративних послуг було призупинено. Зокрема, з 24 лютого 2022 року громадяни не мали можливості ані онлайн, ані офлайн змінити зареєстроване/задеклароване місце проживання (так звану “прописку”). Разом із тим в липні 2022 року надання громадянам послуг із реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в нашій громаді відновилося.

Що потрібно для зміни місця реєстрації («прописки»)?

Для отримання відповідної послуги необхідно звернутися до Вигодянської сільської ради з такими документами:

- заява встановленої форми (видає реєстратор в с/р);

- паспорт, довідка (витяг) про реєстрацію місця проживання;

- свідоцтво про народження дитини (якщо реєструється дитина, що не досягла 14 років подання заяви про реєстрацію місця проживання (перебування) особи здійснюється одним з її батьків або інших законних представників за згодою іншого з батьків або законних представників, крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування);

- квитанція про сплату адміністративного збору;

- документи, що підтверджують право власності/користування майном, або дозвіл на реєстрацію місця проживання від власника майна (за необхідності);

- згода іпотекодержателя на реєстрацію місця проживання особи (за необхідності);

- військово-обліковий документ (для громадян України, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку);

- довіреність, що підтверджує повноваження особи як представника (за необхідності).

Особи, які досягли 14-річного віку, самостійно подають заяву про реєстрацію місця проживання (перебування).

За бажанням через портал Дія можна безкоштовно замовити витяг з реєстру територіальної громади для підтвердження зареєстрованого місця проживання.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном (048) 753-10-01