На території сіл Вигодянської сільської ради з метою забезпечення соціального захисту дітей громади 1, 2 вересня 2022 року проведено виїзні рейди «Діти вулиці», « Охоплення навчання дітей»

Дата: 09.09.2022 14:36

На виконання розпорядження голови Вигодянської сільської ради Алли РИБАЧОК, наказу в.о. начальника Служби у справах дітей, спільно з Відділом соціального захисту населення, Комунальною установою « Центр надання соціальних послуг», Комунальною установою «Інклюзивно ресурсний центр», Управлінням освіти, культури, молоді та спорту, дільничним інспектором Відділу поліції ОРУП № 2 на території сіл Вигодянської сільської ради з метою забезпечення соціального захисту дітей громади 1, 2 вересня 2022 року проведено виїзні рейди «Діти вулиці», « Охоплення навчання дітей».

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року

№ 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст. 32, 34, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України № 585 від 01.06.2020 року «Порядок забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження», щодо виконання повноважень наданих державою, з метою профілактики дитячої безпритульності, бездоглядності, правопорушень та дитячого жебракування обстежено житлово-побутові умови проживання, виховання, навчання, використання державної грошової допомоги, яку отримують батьки від органів соціального заисту, утримання та забезпечення всім необхідним для розвитку дітей з багатодітних, малозабезпечених родин, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, сімей одиноких матерів, батьків, дітей, які перебувають на первинному обліку Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області, як діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Вигодянської громади.

Спеціалістами громади, в межах повноважень, проведені бесіди з батьками, їх дітьми, надані рекомендації, консультації, висновки оцінки рівня безпеки дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, внаслідок жорстокого поводження з ними, або наявності загрози їх життю чи здоров’ю дітей, фізичного, розумового розвитку дітей, запропоновано послуги соціально-психологічної, гуманітарної, освітньої, медичної допомоги сім’ям, особам, які потребують необхідної допомоги з урахуванням потреб та забезпечення їх соціального захисту.