Дата: 15.09.2022 14:51

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

15 вересня 2022 року під керівництвом Вигодянського сільського голови Алли РИБАЧОК було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини та органу опіки та піклування з питань забезпечення реалізації прав та інтересів дітей,які потребують опіки та піклування.

Комісія працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав.На комісію було винесено низку важливих питань, які попередньо детально опрацювали фахівці Служби у справах дітей.

Розглядалися питання про надання неповнолітньому статусу дитини позбавленої батьківського піклування; щодо надання дозволу законному представнику на укладання та підписання договору від імені малолітньої дитини; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.