Проведення моніторингу виконаних ремонтних робіт найпростішого укриття у Петрівському ліцеї.

Дата: 22.09.2022 09:26

Сьогодні одним із ключових критеріїв для здійснення очного освітнього процесу є наявність обладнаних укриттів для всіх учасників.

21 вересня сільський голова Алла РИБАЧОК разом із заступником Олексієм ДЕРМАНЧУКОМ та старостою Березанського старостинського округу Світланою ВЛАДИЧЕСКУ здійснила моніторинг виконаних ремонтних робіт найпростішого укриття у Петрівському ліцеї.

Підрядником, на сьогоднішній день, вже виконано частину запланованих робіт. Роботи проводяться згідно графіку та плану. Продовжується облаштування захисної споруди, ремонтні роботи, дооблаштовуються умови для дотримання правил особистої гігієни.

Обстеження та підготовка укриттів для дітей, учнів і персоналу є надважливою умовою безпечного проходження навчально-виховного процесу в умовах воєнних дій на території України. Адже збереження людського життя – це першочергове завдання.