УВАГА! Грошова допомога переселенцям Одещини!

Дата: 22.09.2022 14:11

УВАГА! Грошова допомога переселенцям Одещини!

В Одесі та області розпочався збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 2220 грн на особу протягом 3-х місяців!

Подати заявку можуть внутрішньо переміщені особи Одещини, які належать до таких категорій вразливості:

? «неповні сім’ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років) на утриманні;

? родина, що складається з однієї самотньої людини 60+ років або з кількох осіб похилого віку, а також родини, де дітей молодше 18 років (одного чи більше) виховують особи похилого віку;

? родини, в яких є одна або кілька осіб з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.);

? прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Прийом документів проводиться за адресою:

м. Одеса, Сабанський провулок, 3

Пн-Пт 10:00 – 19:00

Для реєстрації необхідно мати документи, що посвідчують вашу особу. Це може бути:

??паспортID карткаДокументи з додатку «ДІЯ»;

?? індивідуальний податковий номер (ІПН);

??водійське посвідчення;

?? або інші документи, що посвідчують особу чи надають можливість ідентифікувати її.

Для збору даних повинні бути присутні всі члени домогосподарства. У випадку, якщо член сім’ї не може прийти до центру збору даних через обмежену мобільність, ця людина/родина бути перенаправлена на дистанційну реєстрацію.

Заявка на реєстрацію в програму "Грошова допомога від УВКБ ООН" мобільними групами в Одеській області.

?Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp. Там ви знайдете інформацію щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист».

??ТАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєстрації у Житомирі тут: https://t.me/unhcr_help_odesa.