Допомога внутрішньо переміщеним особам у Одеській області

Дата: 22.09.2022 14:14

Допомога внутрішньо переміщеним особам у Одеській області

КАРІТАС ОДЕСА УГКЦ З-ЗА УЧАСТІ КООРДИНАЦІЙНОГО ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ЗА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ OxFam GB реалізують проект "Відповідь на кризу в Україні".

Цей проект створений для ОДНОРАЗОВОЇ грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які прибувають у Одеську область та членами родини яких є люди з категорій вразливості.

Розраховувати на допомогу можуть внутрішньо переміщені особи з територіи?, окупованих після 24.02.2022, чи зон бои?ових діи?, які проживають в
Одеськіи? області, потребують допомоги і належать до однієі? чи кількох категоріи?:
? люди з інвалідністю ( 1 та 2 група)
? самотні люди похилого віку (одна людина чи пара, 60+ років)
?багатодітні сім’і? (3 і більше неповнолітніх дітеи?)
?одинокі батьки/опікуни (проживають разом з дітьми)
? вагітні/годуючі матері (діти до 2 років)
?важкохворі (напр. онко, пост-інсультнии? стан; стани, які відповідають інвалідності, яка поки не оформлена)
Яка допомога: Одноразова грошова допомога в розмірі 6660 гривень на особу, але не більше 4 на родину.

??Необхідні умови для участі:
- Бенефіціари (заявник та члени родини) НЕ отримували ГРОШОВУ допомогу від БЛАГОДІИ?НИХ організаціи? протягом
останніх 3 місяців.
- Наявні ОРИГІНАЛИ документів на всіх членів родини, хто подається на грант.

Необхідні документи для остаточної реєстрації за місцем перебування:
- Банківські реквізити (IBAN картки на ім’я заявника; будь-якии? украі?нськии? банк, рахунок в гривні; НЕ Є-ПІДТРИМКА!;
довідка з банку не є необхідною, достатньо скріншоту з мобільного додатку банку)
- ОРИГІНАЛ паспорта або ID картки з паперовим витягом про місце реєстраціі? (прописки), для підтвердження
проживання особи в зоні активних бои?ових діи? (паспорт в Діі?, закордоннии? паспорт, довідка про втрату документу,
довідка про те, що документ в процесі оформлення - не проходять)
- Податковии? номер (ІПН) (можливо використання копіі? або в діі?)
- Довідка переселенця (паперова або в діі?)
- Оригінали документів членів родини. (паспорт, свідоцтво про народження дітеи?, коди, довідки переселенця)
- Документи, що підтверджують вразливість (за наявності - медичні довідки, довідка МСЕК, витяг з реєстру про
розірвання шлюбустатус матері одиначки, і тд).

??Анкету заповнює лише один представник від родини і вносить дані на інших членів родини за їх згоди.

Посилання на заявку на реєстрацію в у проєкті "Відповідь на кризу в Україні" спільно з Благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ»

Заповнення анкети не є гарантією отримання грошовоі? допомоги - через обмежену кількість грантів будуть обрані наи?більш вразливі

Разом до перемоги! ??
Слава Україні!