Привітання від сільського голови з Днем села Курган

Дата: 27.09.2022 10:38

Дорогі жителі та гості села Курган!

Сьогодні ваше славне село відзначає свою 126-ту річницю. З цієї нагоди, від усього виконавчого комітету сільської ради та від себе особисто, вітаю усіх зі святом!

Ваше рідне село – це місце, яке для кожного з вас значить щось важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги хто здійснив свою першу заповітну мрію.

Бажаю, щоб з кожним роком село Курган розквітало і ставало більш гарніше, щоб краще жилося його мешканцям. Нехай у рідному краї панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток. Нехай це місце для кожного з вас буде особливим, нехай тут народжується щастя і кохання, приносить кожному з вас щастя і радість, удачу і надію. Бажаю, щоб кожен мешканець або гість села Курган був щасливим, жив у достатку і благополуччі. Нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталася на вулицях улюбленого села.

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК