З 3 по 7 жовтня 2022 року у Вигодянській громаді пройде тиждень профілактичного медичного огляду у сімейного лікаря

Дата: 29.09.2022 13:51

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!

В рамках акції «Зверни увагу на людей похилого віку» приуроченої до Міжнародного дня людей похилого віку з 3 по 7 жовтня 2022 року в амбулаторіях нашої громади буде проведено тиждень профілактичного огляду у сімейного лікаря для осіб віком 65+.

Шановні жителі громади віком 65+ запрошуємо вас пройти профілактичний медичний огляд у ваших сімейних лікарів.

Якщо ви маєте якісь скарги, то з метою виявлення можливих захворювань ваш сімейний лікар призначить всі медичні аналізи, запропонує відвідати ряд лікарів та призначить розширену здачу аналізів і проходження процедур. Рівень сучасної медицини досить високий. Деяких захворювань можна уникнути, якщо вчасно вжити заходів, деяким хворобам можна не дати розвинутися і досягти критичного рівня, якщо підтримувати здоров'я відповідними заходами.
Навіть якщо Ви не скаржитеся на стан свого здоров'я, радимо вам відвідати лікаря. Потурбуйтеся про себе та своє здоров’я!!!