Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК провела робочу зустріч щодо актуальних питань роботи медичних закладів громади

Дата: 05.10.2022 15:15

Сьогодні, 5 жовтня 2022 року, у приміщенні Петрівської філії КУ «Центр культури, дозвілля та туризму» відбулась робоча зустріч за участю Вигодянського сільського голови Алли РИБАЧОК, секретарів Ганни ЯСІНЬКОВСЬКОЇ та Катерини ГЮЛЬАХМЕДОВОЇ, начальника фінансового управління Ольги ЛАПТЄВОЇ, начальника відділу бухгалтерського обліку Анни ЛІЩИНСЬКОЇ представників КНП «Усатівський ЦМСД», старост старостинських округів, завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медичини та працівників пунктів медичного базування громади.

На зустрічі були обговорені актуальні питання діяльності медичних закладів та сфери охорони здоров’я в цілому.

Під час наради Алла Юріївна порушила ряд важливих питань, а саме: функціонування пунктів медичного базування та перспективи їх розвитку, покращення якості надання медичних послуг мешканцям громади, обговорення Програми пільгових ліків, підготовка до опалювального сезону 2022/2023 років, зміни умов праці медичних працівників Вигодянської громади та збільшення кількості укладених декларацій сімейними лікарями із жителями Вигодянської ОТГ.

Заключною частиною зустрічі стала передача сільським головою амбулаторіям та пунктам медичного базування ліків, медичного інвентаря першої необхідності та засобів особистої гігієни.