Україна офіційно надала досьє Міжнародному виставковому бюро (BIE) для участі Одеси у відборі серед міст різних країн на проведення Експо 2030.

Дата: 05.10.2022 15:31

У 2021 році від України було подано заявку до Міжнародного бюро виставок (Париж, Франція) щодо участі у відборі країни-кандидата на проведення Всесвітньої виставки «Експо-2030» у м. Одесі. В рамках цієї виставки, що відбувається раз на п’ять років, країни презентують свої здобутки в інноваціях, технологічних розробках, демонструють свою культуру, традиції та пропонують бачення майбутнього.

Проведення цього масштабного виставкового заходу в Україні надасть можливість швидшої інтеграції в європейську економіку та шанс якісної відбудови держави після перемоги у війні.

Україна претендує на проведення Всесвітньої виставки в Одесі з 26 квітня по 14 жовтня 2030 року під темою «Відродження. Технології. Майбутнє».

Що принесе виставка країні та місту, які оберуть для її проведення:

• Забезпечення стрімкого економічного зростання
  • Зміцнення міжнародних зв’язків на найвищому рівні
  • Створення нових робочих місць
  • Створення інфраструктури для розкриття науково-технічного потенціалу українців
  • Створення IT-кластерів та потужних data-центрів

Більше інформації за посиланням: https://expo2030odesa.com/