Шановні жителі Вигодянської громади!

Дата: 10.10.2022 15:26

Шановні жителі Вигодянської громади!

Сьогодні наша країна пережила наймасовіші ракетні обстріли. Одною із цілей ракетних ударів була інфраструктура держави. Внаслідок влучань багато населених пунктів в різних областях України залишилися без електроенергії, водопостачання та газопостачання. Для відновлення житлово-комунальних послуг вже ведуться роботи в постраждалих районах.

Із сьогоднішнього дня для того, щоб пройти період максимальної напруги на енергосистему без виникнення аварій та позаштатних ситуацій, по всій Одеській області загалом та Вигодянській ОТГ, зокрема з 17.00 до 22.00 буде вимкнуто вуличне освітлення.

Також з цією ж метою рекомендуємо всім мешканцям громади раціонально та економно використовувати електроенергію в найближчі декілька днів.

Сподіваємося на ваше розуміння й співпрацю.