РОБОТИ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ЧАСТИНИ СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ПО ВУЛИЦІ НОВОСЕЛІВ У С.ПЕТРОВЕ

Дата: 12.10.2022 09:28

Якісне, цілодобове водопостачання жителів Вигодянської громади питною водою – одне з головних завдань діяльності органу місцевого самоврядування. За останні роки в цьому напрямку комунальної сфери було зроблено дуже багато.

Попри всі ці досягнення є ще деякі проблеми, які потребують вирішення. Зокрема уже давно потребують капітального ремонту підвідні водомережі. Виконані з металевих труб вони, через зношеність і часті прориви потребують заміни.

Водогін, який був збудований ще в радянські часи, знаходиться в незадовільному стані.  Тому громада активізувала свої зусилля для вирішення даної проблеми та було прийнято рішення ремонт водомережі по вулиці Новоселів у селі Петрове.

За безпосереднього сприяння Вигодянського сільського голови Алли РИБАЧОК днями розпочався ремонт водопроводу, а саме заміна частини труб протяжністю 195 метрів діаметром з 30 мм на 50 мм, що буде сприяти більшому напору води.

Роботи по заміні труб водопостачання, їх модернізації з метою забезпечення надійного і безперебійного функціонування водомережі та надання якісних послуг мешканцям громади в усіх населених пунктах будуть продовжуватися.