ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВИГОДЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 13.10.2022 12:29

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВИГОДЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України Вигодянська сільська рада запрошує 14 жовтня 2022 року о 10.00 членів сімей учасників бойових дій АТО та ООС та мобілізованих громадян для урочистого привітання та подяки за стійку громадську позицію вас та ваших близьких, які боряться з ворожими силами та відстоюють суверенітет і незалежність нашої держави, за адресою:

- приміщення Вигодянського будинку культури (с.Вигода, вул. Центральна,46) - с.Вигода, с. Паліївка, с. Зоряне, с. Сонячне;

- Василівський старостинський округ – приміщення Василівського будинку культури (с.Василівка, вул. Центральна, 64);

- Березанський старостинський округ – приміщення адміністративної будівлі старостинського округу (с.Березань, вул. Центральна, 60);

- Кам’янський старостинський округ – приміщення адміністративної будівлі старостинського округу (с.Кам’янка, Тираспольська, 32);

- Секретарівський старостинський округ – приміщення адміністративної будівлі старостинського округу (с.Секретарівка, вул. Гагаріна, 27).