Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету сільської ради 19 жовтня року о 12.00 годині в режимі онлайн-конференції

Дата: 17.10.2022 17:53

Відповідно до розпорядження  сільського голови  від 17.10.2022 року № 176-СР  «Про проведення чергового засідання виконавчого комітету сільської ради в режмі онлайн-конференції», 19 жовтня 2022 року о 12.00  відбудеться засідання виконавчого комітету в режимі онлайн-конференції . На порядок денний виноситься такі питання:

1. Про хід виконання бюджету сільської ради за 9 місяців 2022 року.
  2. Про відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
  3. Про відзначення Дня працівників сільського господарства на території Вигодянської сільської ради.
  4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 219 від 28 жовтня 2022 року « Про затвердження складу та Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вигодянської сільської ради».
  5. Про зняття особи з числа дітей-сиріт з квартирного обліку у зв'язку з поліпшенням житлових умов.
  6. Про взяття на обслуговування громадян для надання соціальних послуг.
  7. Про закріплення за відділом «Центром надання адміністративних послуг» Вигодянської сільської ради - приміщення.
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 312 від 11 березня 2022 року «Про визначення переліку товарів, робіт та послуг, публічні закупівлі яких здійснюються виконавчими органами Вигодянської сільської ради – головними розпорядниками бюджетних коштів, комунальними підприємствами, установами та закладами без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель в умовах воєнного стану».
  9. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  10. Різне.