Допомога родинам військовослужбовців Вигодянської громади

Дата: 15.10.2022 13:34

Багато жінок та чоловіків нашої громади до і після 24 лютого мужньо і стійко захищають кордони України, її суверенітет і незалежності, з честю та гордістю виконують свій військовий обов’язок. Поки незламні лицарі захищають нас з вами від ворога, наш обов’язок піклуватися про їх близьких людей – батьків, братів та сестер, дружин та дітей.

На жаль, у Вигодянській громаді є родини, які вже ніколи не привітають рідного воїна, не обіймуть і не скажуть дивлячись в очі: – «Зі святом, наш герой!», адже вони віддали життя за наше мирне будення.

У знак поваги та щирої вдячності родинам учасників бойових дій АТО та ООС, мобілізованих громадян до Дня захисників і захисниць України, 14 жовтня у населених пунктах ОТГ, від імені місцевої влади об’єднаної громади представники КЗ «Центр надання соціальних послуг» були вручені подарункові набори.

Місцева влада ніколи не забуває батьків, які виростили патріотів України та їхніх сімей, завжди підтримує їх та надає всебічну підтримку.