Апаратна нарада Вигодянського сільського голови з директорами комунальних підприємств

Дата: 15.10.2022 10:35

На апаратній нараді, під головуванням Вигодянського сільського голови Алла РИБАЧОК, яка відбулася 13 жовтня, був обговорений ряд актуальних для громади питань. Нарада відбулась за участі заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів та директорів комунальних закладів.

Сільський голова акцентував увагу на найбільш актуальних питаннях, які сьогодні потребують розв'язання. Зокрема підіймалося питання щодо підготовки до осінньо-зимового сезону 2022-2023 року, стан протипожежного водопостачання у населених пунктах ОТГ та наявні резерви у комунальних підприємствах.

За підсумками проведення наради дано конкретні доручення на виконання поставлених завдань та визначено терміни їх виконання.